Статті

Як правильно підібрати гардини для штор? Частина II

Гардини для спальні та вітальні

 

Дизайнери радять: «Ширина гардин повинна бути більша у два рази, за сам отвір вікна». Це дозволить зробити цікаву драпіровку зі складок. Ідеальний варіант зробити так, щоб гардина повністю закривала вікно від стелі і до підлоги. Прикрашати верхній край можна ламбрекеном.

Відомо, що вітальня ‒ це найбільша кімната воселі. Враховуйте особливості розташування вікна, та замовляйте гардини заздалегідь. Уважно оберіть стиль гардини, враховуючи усі складові інтер’єру. Це допоможе досягти цілісного образу усієї кімнати. Окрім меблів и шпалер, не забувайте про килим і колір підлоги. Не забувайте, що гардини можуть змінити усю геометрію приміщення: розширити його, чи навпаки зменшити.

 

Якщо ви займаєтесь оформленням інтер’єру у класичному стилі, вам підійдуть штори у стилі модерн. Купити штори у Чернівцях в стилі модерн можна у нашому магазині за найвигіднішими цінами. Різноманітні кольори та найширший асортимент у місті тільки у нас!

 

Якщо ваша кімната зроблена у стилі мінімалізм, тоді зверніть увагу на рулонні штори чи японські панелі. Прості фіранки з люверсами підходять для всіх видів інтер’єру.

 

Для дитячої кімнати, як найкраще підійдуть різнокольорові гардини з героями мультфільмів та персонажами улюблених казок. Вибираючи штори та гардини у дитячу кімнату, можна собі дозволити пофантазувати, а ще краще – дозволити дитині зробити вибір самостійно.

 

Фіранки для кухні

 

По-перше, вони не повинні бути занадто довгими. По-друге, тюлі для кухні мають бути виготовлені тільки з матеріалів, які не вигорають та добре перуться. Приготування їжі сприяють швидкому забрудненню, тому нажаль, про білі фіранки на кухні треба забути.

 

Чим простішим буде дизайн тюлі, тим краще. На кухні завжди потрібен доступ до вікон, тому краще обрати гардини, які не будуть створювати незручностей. Отже ось 3 основні вимоги для фіранок на кухні:

  • Практичність використання;
  • Гарна пропускна здатність для повітря і світла;
  • Дотримання концепції вашого інтер’єру.

 

Купити тюль у місті Чернівці і інше приладдя можна у нашому магазині. Гардини та штори можуть у повній мірі доповнити інтер’єр, виразити вас як дизайнера, додати нових кольорів в оселю: зробити її більш світлою або темною. Широка гамма відтінків і форм припадуть до смаку, навіть найвибагливішим покупцям.