Статті

Як правильно підібрати гардини для штор? Частина I

Дизайн гардин несе вирішальне слово у всьому інтер’єрі. Вони можуть вдало його доповнити і сховати недоліки, а також зробити дизайн кімнати більш яскравим и привабливим. Гардини затримують денне світло не даючи меблям вигорати. Так наявність гардин і штор не тільки робить інтер’єр завершеним, а ще й захищає меблі.

 

Що таке гардини, і як їх вибирати?

 

Гардини в Чернівцях виробляються зі спеціальних натуральних тканин, які можуть пропускати повітря. Вони тонкі та легкі, тому частіше за все, тканиною для них служать: вуаль, тюль чи органза. Ці тканини легко прасувати, їх можна прати навіть у пральній машинці. Вони можуть виступати, як самостійний елемент, чи бути частиною декору вікон. 

 

Тюлі для гардин легкі, завдяки цій особливості вони створюють затишок, роблять темне приміщення більш світлим, дарують спокійну атмосферу у всій оселі.

 

Для власників кімнат з невисокою стелею краще замовити гардини, на яких відсутні яскраві елементи декору. Але краще забути про волани чи ламбрекени. Вішати такі штори краще на карнизи, які кріпляться до стелі. Візуально збільшити довжину гардини можна, обравши моделі, які мають невеликі вертикальні складки.

 

Купити тюлі у Чернівцях краще зі смужками, які повинні бути розташовані по вертикалі. Це також допоможе візуально подовжити висоту стелі. Горизонтальні смужки, навпаки, розширюють простір, тому в випадку збільшення довжини стелі, такі гардини краще не використовувати.

 

Не забувайте враховувати загальний стиль, у якому виконана вся кімната, та які меблі знаходяться у приміщенні. Враховуйте і положення системи обігріву, якщо батареї знаходяться прямо під вікном, краще обирайте короткий тюль, його довжина повинна скінчитись на рівні підвіконня. Якщо дозволяє простір, можна розмістити карниз так, щоб гардини не контактували с батареєю.

 

Купити гардини у Чернівцях краще з урахуванням кольору шпалер. Він не повинен бути однаковим. Але вони обов’язково повинні гармонійно поєднуватись між собою. Не забувайте про колір меблів і штор. Усе повинно бути схожої гамми.

 

Купити штори в Чернівцях дешево можна у нашому магазині!

 

Підказка! Якщо ви декоруєте вузьку кімнату з високою стелею, то обирайте карниз, який буде ширше вікна. Це називають англійським стилем, коли два боки стіні будуть прикрити фіранками.

 

Гардини – невід’ємна складова кімнати. Розумний підхід при виборі цієї речі може вигідно підкреслити усі особливості вашої оселі.