Тканини

Велюр

Велюр — це важка еластична тканина з коротким густим і м’яким ворсом, який надає їй красивий вигляд. Виготовляється він шляхом переплетення п’яти ниток.

shenil Шенілл — тканина з ворсистою поверхнею, яка виходить завдяки використанню ворсової уточной пряжі, отриманої на спеціальних машинах. Шенілл класифікується як матеріал з розрізним ворсом.
jakard Жаккард — крупно візерунчаста тканина, складного і простого переплетення, рапорт якого по основі містить більше 24 разнопереплетающіхся ниток
tafta Тафта — гладка тонка тканина полотняного переплетення з характерним переливчастим блиском. Батьківщиною тафти вважається Персія. Спочатку ця тканина виготовлялася виключно з шовкового волокна. Зараз тафта виробляється як з натуральних матеріалів, так і з поліестеру або ацетату. Тафта відрізняється щільністю і твердістю, крихкістю складок. Шляхом спеціальної обробки може бути отримана тафта-хамелеон, що змінює колір залежно від кута зору.
Бавовна Бавовна — це волокно натурального рослинного походження отримується з рослини бавовни. Тканина бавовна являє собою тонкі, м’які пухнасті волокна, кілька скорочення навколо своєї осі. Для бавовни характерна відносно висока міцність, хімічна стійкість і теплостійкість. Тканини бавовна ідеально підходять для виготовлення найрізноманітніших штор.
orgazna Органза — це тонка, напівпрозора, але при цьому досить міцна тканина. Вона буває матова і з блиском, однотонна і з малюнком. Малюнок може бути надрукований або вишитий. Дуже ніжно і шалено красиво виглядають штори з вишивкою райських птахів або метеликів, при денному світлі малюнки ніби оживають. Ефектно виглядають штори з органзи з перфоруванням і лазерної прорізом. Нехитрі смужки, слабовираженная клітинка, золотисті вкраплення на шторах урізноманітнюють дизайн інтер’єру і зроблять його стильним.
Вуаль Вуаль —  являє собою гладку, напівпрозору, тонку, гладкошерсті тканина полотняного переплетення, як правило, виготовлену з вовни, бавовни, шовку або поліестер. Вуаль більш м’яка і менш прозора тюлева тканина в порівнянні з органзой. Штора з вуалі може служити як самостійним прикрасою вікна так і в союзі з важкої портьєрою
sholk

Шовк — це м’яка тканина з ниток, які за своєю структурою здатні відбиває світло, що викликає красиве переливання і блиск тканини з шовку.

flax_15b

Лляна тканина — це тканина з гладкою поверхнею і матовим блиском, одержувана з льону. Лляне волокно отримують з стовбура рослини.

839928_IMG_0535-001-78502196 Оксамит – текстиль для штор з ворсом. Такий матеріал ідеально підійде для портьєр з фалдами або драпіруванням і допоможе додати відчуття розкоші у вашому приміщенні.
atlas Атлас – щільна тканина з гладкою блискучою лицьовою поверхнею. Неповторний блиск тканини створюється особливостями плетіння та структури волокон ниток. Внутрішня поверхня атласу — матова. Атлас виробляють з поліестеру, ацетату і шовку різної щільності.
gabardin_1 Габардин – однотонна тканина, зазвичай із вичесаної вовни, зі скісними, добре видимими смужками; непромокальний габардин використовують пер. на пальта.
149 Мереживо — декоративні елементи з тканини і ниток. Загальною ознакою всіх видів мережива є діри різних діаметрів між нитками, які утворюють візерунок. Мереживо використовується в оформленні одягу, а також в оформленні інтер’єру у вигляді декоративних панно, скатертей, тюля, покривал. Мереживо використовується також для прикраси жіночої нижньої білизни.
25491 Сатин — стародавньої арабської назви китайської гавані Цюаньчжоу, звідки вивозилася ця тканина) — тканина сатинового переплетення ниток з бавовняного волокна. Має гладку, шовковисту лицьову поверхню, на якій переважають уточні нитки; досить щільна і блискуча; випускається в основному гладкофарбованою, набивною та вибіленою. Застосовується для виготовлення суконь, чоловічих сорочок, як підкладкова тканина, тощо.
1208_1_807 Муслін — бавовняна або шовкова тканина полотняного сплетіння. Бавовняний муслін виготовляється з міткалю, який відбілюють і піддають так званій м’якій обробці. Використовується в основному для пошиття білизни. Шовковий муслін — тонка прозора тканина, яка виготовляється з однониткового натурального шовку підвищеного кручення; застосовується для виготовлення суконь, театральних костюмів тощо.
100_1146 Вельвет — бавовняна тканина з густим ворсом і поздовжніми рубчиками на лицьовій стороні, за фактурою нагадує оксамит. Використовується для пошиття одягу та взуття.
legkij_i_vozdushnij_batist_-_tkan_na_vse_vremena Батист — тонка, напівпрозора лляна або бавовняна тканина полотняного переплетення, що виробляється з крученої пряжі високих номерів (найбільш тонкої). Батист випускається вибіленим, мерсеризованим, гладкофарбованим і набивним. Використовується для жіночої білизни, літніх суконь, блузок, а також як напівфабрикат для виготовлення кальки.