Статті

Основні принципи підбору гардин у вітальню

Гардини грають далеко не останню роль у створенні інтер’єру вітальні. Вони можуть вигідно підкреслити переваги приміщення, чи зовсім зруйнувати усі дизайнерські ідеї. Щоб уникнути типових помилок почніть зі стилю, в якому оформлена кімната.

 

Дизайн гардин для різних інтер’єрів:

  • Класичний;
  • Сучасний (лофт, модерн);
  • Кантрі стиль, прованс або рустик.

 

До класичного інтер’єру підходять світлі відтінки гардин та тюлі, допускається незначний блиск. Якщо ви бажаєте замовити гардини з блиском, звертайте увагу на більш дорогі моделі, бо дешеві гардини можуть зіпсувати увесь дизайн кімнати.

 

Пастельні відтінки теж гармонійно поєднуються з класикою. Звичайно, не забувайте про білі гардини ‒ це класичний варіант, до того ж вони вдало поєднуються з усіма портьєрами.

 

Сучасний стиль полюбляє повну відсутність декоративних елементів. Обирайте простий и легкий дизайн гардин.

 

Кантрі – це стиль  з різноманітними малюнками, орнаментами з квітів, ажурні, чи яскраві. Обов’язково дотримайтесь романтичної стилістики. Наприклад, стиль прованс полюбляє світлі кольори: вони повністю відповідають французький стилістиці.

 

Не забувайте, що купити гардини в Чернівцях можна у нашому магазині. Наші консультанти допоможуть вам визначитись не тільки з кольором, але й стилістикою гардин, штор та тюлі. 

 

Обираємо гардини в Чернівцях для темних кімнат

 

Щоб зробити кімнату більш світлою, краще купити штори в Чернівцях у білій гаммі. Вони не будуть «красти» дорогоцінне світло в темних кімнатах. Звичайно, обирайте яскраві фарби. Вони створять враження натурального освітлення, але забудьте про холодні відтінки. 

 

Які купити гардини для світлих кімнат?

 

Для того щоб заглушити занадто світлий інтер’єр,віддайте перевагу шторам з органзи чи вуалі. Вони представлені в різних кольорових гаммах з різноманітними орнаментами. Звертайте увагу на тюлі холодних відтінків, якщо кімната здається занадто яскравою, але на забувайте, що вони повинні поєднуватись зі шторами які обрамлятимуть вікно. 

 

В нашому магазині ви зможете замовити гардини та купити тюлі у Чернівцях. Широкий асортимент завжди поповнюється новою продукцією!

 

Не слід вибирати штори и гардини у останній момент. Розмірковуйте над їх кольором ще на початку створення дизайну кімнати. Так ви створите свій унікальній, затишний інтер’єр, де не буде зайвих деталей.